Venujte poukážku ako darček! (univerzálna poukážka)

Darujte svojmu blízkemu kurz podľa dodatočného výberu (počas roka sa opakujú tieto kurzy: Zhotovovateľ hlinených omietok, Zhotovovateľ slamených stavieb, Infodeň pre investorov o stavaní z prírodných materiálov, Infodeň pre majiteľov o obnove alebo kurz Obnova tradičných domov) v ekocentre ArTUR.

Jednoduchý postup:

  1. Zaplaťte ľubovolnú sumu sumu od 50 do 170 eur (FYI kurzy obyčajne stoja 170 eur) na účet združenia: TATRA BANKA, Číslo účtu: 2921899347, Variabilný symbol 1111 a do poznámky napíšte meno a priezvisko platcu, čiže vaše 🙂.
  2. Vyplňte tento formulár, aby sme vám mohli dodatočne vystaviť faktúru a aby sme mohli spárovať dar s obdarovaným: https://forms.gle/7AzhN65rX449JW9T6
  3. Stiahnite si a vytlačte si obojstranne poukážku, zložte na polovicu, vyplňte sumu, ktorú ste na účet vložili a meno obdarovaného. Univerzálna poukážka na stiahnutie (313 kB, farebna): poukazka ArTUR univerzal .
  4. Info o kurzoch býva na webstránke ozartur.sk v kalendári, info o obsahu pravidelných kurzoch nájdete na stránke v „činnosti“ www.ozartur.sk

Takto napr. vyzerá univerzálna poukážka:

poukazka 1strpoukazka 2str